czwartek, 25 czerwca 2015

"Naturalny detoks" wydawnictwo Vital
Dziś zaprezentuję książkę o naturalnym oczyszczaniu organizmu, pod tytułem "Naturalny detoks", jej autorem jest dr Bruce Fife, dietetyk, autor wielu książek poświęconych zdrowiu i odżywianiu. Książka wydawnictwa VitalOpis: 
Numer wydania: 1
Rok wydania: 2015
Format: 14,5x20,5 cm
Ilość stron: 548
Oprawa: miękka

Toksyny znajdują się w powietrzu, wodzie, żywności, a także są tworzone w każdym z nas jako naturalny produkt uboczny metabolizmu komórkowego. Musimy zatem nauczyć się radzić sobie z nimi najlepiej jak potrafimy. Możemy to zrobić poprzez przeprowadzanie detoksykacji raz na jakiś czas. Oczyści ona organizm ze szkodliwych substancji, w tym trucizn, które mogły się nagromadzić przez dziesiątki lat. Z łatwością pozbędziesz się również problemów skórnych, alergii, nadpobudliwości, miażdżycy, zawrotów głowy, zapalenia stawów, kamieni nerkowych, osteoporozy, zaparć, a nawet licznych postaci raka. Poznasz metody odtruwania takie jak: głodówki, terapia tlenowa i cieplna, oczyszczanie organów (jelita grubego, nerek, wątroby) czy odtruwanie ziołami. Zdrowie poprzez detoksykację.Cena: 42 zł, można ją kupić w sklepie Vitalini24.pl TUTAJKilka słów ode mnie: Książka "Naturalny detoks" z pewnością zainteresuje wszystkie osoby dbające o zdrowie, które stosując naturalne metody chcą pozbyć się chorób, wzmocnić układ odpornościowy i poprawić samopoczucie. W dzisiejszych czasach, gdy większość ludzi spożywa głównie sklepowe jedzenie, pełne chemii, konserwantów i innych substancji zatruwających nasz organizm, bardzo ważna jest detoksykacja, która pozwoli skutecznie, choć na jakiś czas oczyścić organizm ze szkodliwych substancji. Niestety osoby będące laikami w tej dziedzinie, mogą mieć problem z detoksykacją organizmu, by jednocześnie mu nie zaszkodzić i nie pogorszyć swojego stanu zdrowia. To właśnie naprzeciw takim osobom wyszedł autor książki dr. Bruce Fife, który szczegółowo zaprezentował skuteczne metody odtruwania, jakie możemy stosować samodzielnie i bez obaw.
Kiążka jest grubym poradnikiem składającym się 548 stron, podzielona na 16 rozdziałów takich jak: Geneza chorób, Proces uzdrawiania, Terapia cieplna, Oczyszczanie umysłu i wiele innych. Według mnie już same tematy poszczególnych rozdziałów są ciekawe i zachęcają do przeczytania książki. W każdym początku rozdziału znajduje się tabelka z rysunkiem i ciekawymi cytatami znanych osób czy przysłów, które dają do myślenia :). Książka napisana jest prosto i przejrzyście, znajdziemy tam wiele rysunków, tabelek, pogrubień dzięki czemu bardzo przyjemnie się ją czyta i łatwiej nam znaleźć najważniejsze informacje. Wszystko jest czytelne i zrozumiałe dla prostego człowieka jak ja :D.
Myślę, że taką książkę powinna przeczytać każda osoba, ale w szczególności osoby, które borykają się problemami zdrowotnymi jak: zmęczenie, problemy skórne, nadwaga, alergie, depresja, zaparcia, drażliwość, bóle pleców, problemy z płodnością, nieprzyjemny zapach ciała czy nieświeży oddech (który niekoniecznie musi być wynikiem braku higieny :) ), co może świadczyć o tym, iż organizm jest przeciążony toksynami i zdecydowanie wymaga detoksykacji. Polecam :).

18 komentarzy:

 1. to musi być ciekawa książka, interesuję się zdrowym żywieniem i kilkakrotnie robiłam sobie różne posty- detoxy

  OdpowiedzUsuń
 2. Tatki detoks to super sprawa, to musi być naprawdę przydatna książka. :-)

  OdpowiedzUsuń
 3. Interesująca książka, na pewno wielu osobom by się taki detoks przydał :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Oo książka naprawdę godna uwagi :) Sama chętnie przeczytam i polecę koleżance :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Chętnie bym przeczytała, wiele można się nauczyć i dowiedzieć :)

  OdpowiedzUsuń
 6. To na pewno ciekawa pozycja, książek o zdrowiu nigdy za wiele:)

  OdpowiedzUsuń
 7. Ostatnio bardzo podoba mi się taka tematyka,więc z pewnością po nią sięgnę ;)

  OdpowiedzUsuń
 8. W tych czasach jedna z tych książek, które dają do myślenia :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Chyba nie przeczytam bo palę papierosy,i nie mogę przestać,więc boję się co mogłabym się z tej książki dowiedzieć.

  OdpowiedzUsuń
 10. ooo? detoks ( otwiera oczy ze zdumienia) bałabym się zrobić, bo jakby ze mnie cuda wyszły to bym jeszcze zemdlała w łazience :D a miałoby co wychodzić, przy tej chemii co jadam na co dzień xDD

  OdpowiedzUsuń
 11. to co naturalne to i ja lubię. Chętnie po nią sięgnę :)
  Sandicious

  OdpowiedzUsuń
 12. bardzo lubie czytac takie książki:)

  OdpowiedzUsuń
 13. Hmm detoks, to cos dla mnie ;)

  OdpowiedzUsuń
 14. Książka zdecydowanie dla mnie, widzę rozdział o sokach i ziołach... moja bajka! Obserwuję :)

  OdpowiedzUsuń
 15. Bardzo lubię takie książki.

  OdpowiedzUsuń