piątek, 4 grudnia 2015

Kawy rozpuszczalne marki Galca

Kawa to napój bez którego nie wyobrażam sobie poranka, każdy dzień zaczynam od kawy rozpuszczalnej bez mleka i bez cukru, taka kawa stawia mnie na nogi i dopiero po jej wypiciu mogę normalnie funkcjonować :). Dziś pokażę Wam dwie kawy marki Galca, których dystrybutorem jest firma Polorama posiadająca w swoim asortymencie szeroki wybór kaw w najlepszym gatunku.

Kawy rozpuszczalne, które mam przyjemność wypróbować to:
- naturalna kawa granulowana, stworzona m.in. z ziaren Kenijskiej Arabiki
- naturalna kawa w proszku, wyprodukowana z ziaren kawy palonej i zielonej
Kawa granulowana Opis produktu: Stworzyliśmy tę prawdziwą rozpuszczalna kawę z mieszanki ziaren najlepszych gatunków kawy z całego świata i Kenijskiej Arabiki. Równikowy klimat Kenii i specyficzna gleba nadają kenijskiej kawie szczególnego, niepowtarzalnego aromatu. Właściwa dla tej kawy naturalna goryczka, wyrazistość i moc łączy się z unikalnym zapachem i lekką nutą kwaskowatości.


Kawa w proszkuOpis produktu: Wysokiej jakości kawa rozpuszczalna, to lwowska tradycja, która ciągnie się przez wieki. Zanim znajdzie się na Waszym stole musi przejść skomplikowany technologiczny proces czyszczenia i palenia wyborowych ziaren kawy. Kawę rozpuszczalną piło się i będzie się piło zawsze, bo to najwygodniejszy i najszybszy sposób aby w każdej chwili dnia przygotować sobie filiżankę prawdziwego szczęścia.


Skład:  oba produkty to 100% naturalnej kawy bez GMO, wyprodukowane z ziaren kawy palonej i zielonej.


Kilka słów ode mnie: Jak wspominałam wcześniej, kawę piję nałogowo, codziennie rano i nie wyobrażam sobie bez niej życia. Staram się kupować kawy dobrej jakości, zależy mi na tym by miały przyjemny smak i aromat, bo zazwyczaj z rana piję je bez dodatków, czasami urozmaicam sobie ich smak przyprawą do kawy lub mlekiem. 
Kawa granulowana umieszczona jest w foliowej torebce z zamykaniem strunowym, w opakowaniu znajduje się 100% granulek, które błyskawicznie rozpuszczają się w wodzie. Kawa ma specyficzny smak i aromat, przypomina trochę kawę mieloną, jest ona dokładnie taka jak w opisie, czyli smak jest wyrazisty, wyczuwalna jest naturalna goryczka i lekka kwaskowatość. 
Kawa w proszku znajduje się również w foliowej torebce, ale tym razem mamy 200 g produktu. Proszek jest bardzo drobny, przypomina delikatny pyłek, z wyglądu kawa podobna jest do kaw zbożowych tej marki. Jeśli chodzi o smak i aromat, to mam wrażenie że ta kawa jest bardziej subtelna i delikatna, ale zbliżona do poprzedniczki, wyczuwalna jest typowa dla kaw goryczka.
Przy opisie należy zwrócić uwagę również na dodatek ziaren kawy zielonej, które mają działanie przeciwutleniające. Poza tym kawy są produktami naturalnymi i nie zawierają GMO. 
Podsumowując, kawy mają dość ciekawy, unikalny smak i aromat, jestem przekonana że zasmakują każdemu wielbicielowi kawy, wspaniale pobudzają i pomagają miło zacząć dzień.

Facebook


18 komentarzy:

 1. Nie znam marki nawet

  __________________
  blog.justynapolska.com
  Fashion&makeup

  OdpowiedzUsuń
 2. widzę pierwszy raz ale kawy pijam bardzo mało

  OdpowiedzUsuń
 3. U mnie w domu króluje ekspres i odkąd się pojawił, wszystkie inne kawy zniknęły :P

  OdpowiedzUsuń
 4. Kocham kawę. Co rano wypijam dwie latte,i niestety muszę z niej zrezygnować na rzecz takiej,jaką pijasz Ty bo mój poziom cholesterolu jest zbyt wysoki. Skoro polecasz tą kawę to się w nią zaopatrzę.

  OdpowiedzUsuń
 5. Nie przepadam za kawą, nie czuję się po niej najlepiej , podziwiam osoby mogące pic ją dzień w dzień :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Kawa to dobry napój dla smakoszy, sama należę do tych mniej pijących kilka kaw dziennie:)

  OdpowiedzUsuń
 7. nie zam tej marki ale uwielbiam kawe

  OdpowiedzUsuń
 8. Mmm napiłabym się takiej kawki. :-)

  OdpowiedzUsuń
 9. To ja poproszę taką kawkę :)

  OdpowiedzUsuń
 10. Nie widziałam ich nigdzie :)

  OdpowiedzUsuń
 11. Pierwszy raz słyszę o kawie granulowanej.

  OdpowiedzUsuń
 12. Nie słyszałam o takiej kawie.
  Mojej chrzestnej by pewnie smakowała.

  OdpowiedzUsuń
 13. kurczaki, jak ja dawno nie piłam kawy rozpuszczalnej. Mam kilka wygranych słoików i co okazja to ktoś ode mnie dostaje. U mnie króluje tylko ziarnista :)

  OdpowiedzUsuń
 14. chyba na święta muszę się złożyć na ekspres z siostrą, dla moich kawocholików w domu będzie jak znalazł. Tej kawy nie kojarzę :)

  OdpowiedzUsuń