niedziela, 13 grudnia 2015

Zwierzaki Cudaki - papierowe koszyczki dla dzieci

Jak pisałam we wcześniejszych postach, moim hobby oprócz prowadzenia tego bloga jest rękodzieło, a szczególnie robótki z papierowej wikliny. Prowadziłam kiedyś blogi z rękodziełem, ale z braku czasu nie mogłam robić wszystkiego naraz, dlatego postanowiłam połączyć tego bloga z moimi pozostałymi zainteresowaniami i oprócz recenzji produktów pojawią się tu inne wpisy np. z rękodziełem :). W związku z tym ( już po raz któryś z kolei i mam nadzieję ostatni :D ) zmieniła się również nazwa bloga na taką bardziej ogólną i zmieniłam sobie też szablon na różowy i słitaśny, bo tamten już mi się znudził.
Dziś chciałam zaprezentować koszyczki z papierowej wikliny, które co prawda zrobiłam już dawno temu, ale zdjęcia jeszcze mi pozostały. Takie koszyczki to fajny pomysł na prezent dla najmłodszych, można tworzyć przeróżne zwierzaki w różnych kolorach, w przypadku papierowej wikliny jedyne co człowieka może ograniczać to wyobraźnia :).

18 komentarzy:

 1. Przesympatyczne te Cudaki Zwierzaki:)

  OdpowiedzUsuń
 2. jakie cudowne! Jesteś artystką! Odkupiłabym jeden z przyjemnością! <3 Szablon mi się podoba :) Zazdroszczę Ci pasji, oby więcej takich ludzi :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Jakie cudowne i urocze :D Wow jesteśmy pod wrażeniem :D Super ozdoba w domu czy na ogródku :D

  OdpowiedzUsuń
 4. Świetne są te cudaki. Wszystkie dzieci na pewno byłby nimi zachwycone :) aż nie mogę uwierzyć, że to papier, a nie wiklina :)

  OdpowiedzUsuń
 5. haha wyglądają niesamowicie, chcielibyśmy<3 <3

  OdpowiedzUsuń
 6. Jakie śliczne koszyczki! Masz talent kobieto :D

  OdpowiedzUsuń
 7. słodkie;)

  ____________________
  blog.justynapolska.com
  fashion&makeup

  OdpowiedzUsuń
 8. o ja, ale rewelacyjne! no bomba :D

  OdpowiedzUsuń
 9. o, dokładnie pamiętam jak bawiłam się papierowa wikliną, u mnie niestety skończyło się na kilku koszyczkach, sama nie wiem dlaczego przestałam.

  OdpowiedzUsuń