czwartek, 11 lutego 2016

Impregnacja, czyszczenie i pielęgnacja odzieży oraz sprzętu turystycznego z firmą Nikwax

Na co dzień dbamy o nasze ciało, staramy się odpowiednio myć i pielęgnować skórę, kupujemy mnóstwo kosmetyków. Podobnej pielęgnacji wymagają nasze ubrania, wiele materiałów wymaga odpowiednio dobranych środków czystości i impregnatów, które sprawią, że odzież posłuży nam na długo i będzie ciągle wyglądać jak nowa. Dziś chciałam zaprezentować firmę, która zajmuje się taką właśnie kosmetyką ubrań, a także sprzętu turystycznego i obuwia. Firma Nikwax posiada szeroki asortyment produktów czyszczących, pielęgnujących i impregnujących wspomniane powyżej rzeczy. Dzięki uprzejmości firmy mogłam wypróbować kilka produktów, które pokrótce opiszę.

Produktem, który najbardziej mnie zainteresował był Polar Proof - środek impregnujący do polarów, mamy w domu wiele ubrań z tego materiału i szczerze mówiąc nie miałam pojęcia o istnieniu tego typu środków.


Polar Proof dodaje polarom właściwości wodoodporne, utrzymuje oddychalność i właściwości izolacyjne.
Więcej informacji znajdziecie TUTAJKolejny ciekawy produkt to preparat do impregnacji odzieży przeciwdeszczowej, również po raz pierwszy spotykam się z takim produktem 


Preparat impregnuje oraz utrzymuje właściwości wodoodporne i oddychające tkanin, znajdziecie go TUTAJJeśli posiadacie w domu odzież i śpiwory zawierające puch hydrofobowy oraz zwykły, z pewnością zainteresuje Was odpowiedni środek czyszczący. 


Down Wash Direct skutecznie czyści, poprawia izolację oraz regeneruje impregnację, zalecany do każdego rodzaju puchu hydrofobowego oraz zwykłego. Jeśli Was zainteresował możecie o nim poczytać na stronie firmy Nikwax >>KLIK<<Tech Wash - środek czyszczący do prania materiałów wodoodpornych 


Bezpiecznie czyści, odnawia właściwości oddychające i powłokę odpychającą wodę, więcej informacji znajdziecie TUTAJFirma Nikwax nie zapomniała również o tkaninach syntetycznych, skoncentrowany impregnat & filtr UV można wykorzystać do każdego rodzaju tkanin syntetycznych, szczególnie do namiotów, markiz i plecaków.


Produkt nadaje tkaninie właściwości wodoodporne, poprawia wytrzymałość tkaniny na rozdzieranie, chroni przed negatywnym oddziaływaniem promieniowania UV. Znajdziecie go TUTAJOstatnim ciekawym produktem, który Wam pokażę jest wosk impregnujący do skóry licowej


Impregnuje, utrzymuje właściwości użytkowe i oddychające obuwia. Jeśli chcecie o nim poczytać zapraszam tu >>KLIK<<.


Te i wiele innych produktów ma w swojej ofercie firma Nikwax, dzięki specjalnym środkom tej marki, odzież wierzchnia i sprzęt są odpowiednio oczyszczone i wypielęgnowane, a także zwiększa się ich wydajność. W przypadku odzieży wodoodpornej istotne jest stosowanie preparatów, które pomogą jej zachować właściwości hydrofobowe i oddychające, a zwykłe detergenty niestety sobie z tym nie radzą, dlatego warto sięgać po specjalne środki przeznaczone do tego typu odzieży. Poza tym tradycyjne środki czyszczące, mogą mieć problem z usuwaniem przykrego zapachu potu zbierającego się na odzieży syntetycznej, zwłaszcza tej noszonej bezpośrednio na ciało, produkty Nikwax pomagają usuwać nieprzyjemną woń i jej zapobiegać.
Marka Nikwax zdecydowanie ułatwia i pomaga odpowiednio pielęgnować odzież, obuwie i sprzęt turystyczny. Jej produkty są skuteczne, bezpieczne, łatwe i wygodne w użyciu. Jeśli szukacie preparatów odpowiednich do Waszych tkanin polecam przejrzeć asortyment firmy Nikwax.


17 komentarzy:

 1. Mam taka saszetkę, czeka na odpowiedni moment, może w górach :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Mogą być naprawdę fajne! :-)

  OdpowiedzUsuń
 3. ja nie mam za bardzo ubrań i butów z wymagających materiałów, nie mam właściwie ubrań sportowych . ani ubrań wodoodpornych

  OdpowiedzUsuń
 4. oo nie słyszałam wcześniej. :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Słyszałam o tej firmie, ale nie miałam jeszcze możliwość używania produktów ;) Ciekawy post :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Ciekawe, nie widziałam tego wcześniej. :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Używaliśmy produktów z tej firmy. Super się sprawdzają.

  OdpowiedzUsuń
 8. Preparat do polarów u mnie chyba najbardziej by sie przydał.

  OdpowiedzUsuń
 9. Nie słyszałam o tych produktach :)

  OdpowiedzUsuń
 10. Nie widziałam tego nigdy :)

  Zapraszam na rozdanie <3

  http://kraina-kobiecosci.blogspot.com/2016/02/przesyka-od-drogeriapl-konkurs-dla-was.html

  OdpowiedzUsuń
 11. Ciekawy produkt. Nigdy nie mialam stycznosci.

  OdpowiedzUsuń
 12. miałam kiedyś produkty tej marki, spisały się :)

  OdpowiedzUsuń
 13. ciekawe, ale nigdy o nich nic nie słyszałam :D

  OdpowiedzUsuń