wtorek, 12 kwietnia 2016

"Olimpek w przedszkolu" Wydawnictwo Niko

Dziś propozycja dla przedszkolaków w wieku 5-6 lat, która zawiera wiele ciekawych zadań wzbogacających umiejętności dziecka poprzez zabawę.

"Olimpek w przedszkolu"

Książeczka w formacie 205 x 285 zawiera 56 stron, oprawa miękka, z ładnymi obrazkami, z pewnością przyciąga uwagę dziecka. 
Książkę można kupić w sklepie Wydawnictwa Niko, aktualnie w promocyjnej cenie 12.99 zł >>KLIK<<.
Prezentowałam już na blogu wiele ciekawych propozycji Wydawnictwa Niko przeznaczonych dla dzieci w różnym wieku, dzisiejszy egzemplarz powinien zainteresować szczególnie dzieci w wieku 5-6 lat. Ćwiczenia zawarte w książce są odpowiednio dostosowane do wieku dzieci, ułożone w taki sposób by podczas rozwiązywania kształtowały się przynajmniej 2-3 umiejętności. Zadania są wielokierunkowe, wpływają na ogólny rozwój dziecka, pozwalają na zdobywanie nowych wiadomości, są bardzo zróżnicowane. Każda strona zawiera kilka różnych zadań, w środku jest wiele przyciągających uwagę, kolorowych obrazków, jak również tych które należy pokolorować. Znajdziemy tam zadania matematyczne, rysowanie szlaczków, ćwiczenia na spostrzegawczość. 
Jest to kolejna fajna propozycja, która ma na celu uczyć dzieci poprzez zabawę, zdecydowanie warto ją polecić wszystkim przedszkolakom :). 


Facebook

14 komentarzy:

 1. Świetna edukacyjna książeczka <3

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo fajna książeczka 😊 za pare lat sama będę takie kupować 😊

  OdpowiedzUsuń
 3. Podoba mi się, ale u mnie jeszcze za wcześnie i nie miałabym komu dać :)

  OdpowiedzUsuń
 4. fajna książeczka! idealna dla maluchów!

  OdpowiedzUsuń
 5. Bardzo fajna książeczka dla przedszkolaków :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Za 2 lata będzie dla mojego jak znalazł :)

  OdpowiedzUsuń
 7. my takich książeczek ostatnio wypełniamy sporo. fajna :)

  OdpowiedzUsuń