sobota, 2 kwietnia 2016

Worki na śmieci Stella Pack S.A.

Firma Stella Pack S.A. jest jednym z największych producentów worków na śmieci w Europie, posiada aż 4 nowoczesne zakłady produkcyjne na terenie Polski oraz jeden na Ukrainie. To co wyróżnia tą markę na tle innych istniejących na rynku, to fakt że produkcja worków odbywa się dzięki unikalnej technologii przetwarzania odpadów foliowych w granulat służący ponownie do produkcji wyrobów foliowych, dzięki temu produkcja jest proekologiczna i ogranicza zanieczyszczanie środowiska naturalnego. Dla miłośników przyrody i wszystkich, którym zależy na tym by nasza planeta była czysta, tego typu produkcja recyklingowa powinna być istotna, to ważne że firmy coraz bardziej świadomie produkują swoje wyroby, dbając przy tym o środowisko, czyli o nasze wspólne dobro.
Jeśli jesteście zainteresowani jak wygląda proekologiczna produkcja worków w firmie Stella Pack S.A. polecam obejrzeć poniższy filmik, w którym wszystko jest dokładnie wyjaśnione :)
Oczywiście fakt że worki produkowane są z odpadów foliowych nie powoduje że są one gorszej jakości, wręcz przeciwnie ich jakość jest bardzo dobra, poza tym worki posiadają udogodnienia w postaci taśm ściągających lub uszek ułatwiających zamykanie, a niektóre na dodatek są zapachowe.

Worki z taśmą ściągającą o zapachu lawendy 

Worki wykonane są z wysokiej jakości, trójwarstwowej folii polietylenowej (LDPE), dzięki temu są wyjątkowo szczelne, elastyczne i odporne na rozerwania. Jak widać na zdjęciu, posiadają specjalną taśmę ściągającą, która ułatwia zamykanie i przenoszenie worka. Jest to bardzo wygodne rozwiązanie, nie wszystkie worki dostępne na rynku posiadają takie udogodnienia. Dodatkową zaletą jest to, że worki wykonane są solidnie, kiedyś miałam worki z taśmą innej firmy i taśma się wyrywała przy lekkim szarpnięciu, w workach Stella Pack S.A. taśma jest dokładnie zabezpieczona i nie tak łatwo ją wyrwać czy uszkodzić. Worki posiadają także tzw. prosty zgrzew dna, dzięki któremu zwiększona jest użyteczna pojemność worka po rozłożeniu. 
Przy opisie tych produktów nie można nie zwrócić uwagi na szczegół który dla mnie jest nowością, otóż worki pięknie pachną lawendą, dlatego używanie ich to sama przyjemność dla nosa :), dodatkowo mają uroczą, fioletową barwę. Takie szczegóły umilają stosowanie tych produktów, jak widać nawet pakowanie i wynoszenie śmieci może być przyjemne :). 
Worki dostępne są w rozmiarach: 35 l , 60 l, 90 l i 120 l, możecie je kupić w firmowym sklepie internetowym w cenie 7.36 zł / 35 litrów (15 szt.) >>KLIK<<, oraz w tej samej cenie worki 60-litrowe w ilości 10 szt. >>KLIK<<Wytrzymałe worki z uszami 

Worki są bardzo wytrzymałe i odporne na rozerwania, ponieważ wykonane są z wysokiej jakości polietylenu, są grubsze od tradycyjnych worków HDPE. Posiadają specjalne uszy, które można związać, dzięki temu zamykanie jest proste i wygodne.
Można je kupić w cenie 4.95 zł / 35 l (30 szt.) >>KLIK<<, oraz 5.77 zł / 60 l (20 szt.) >>KLIK<<.

Worki na śmieci są produktem niezbędnym w każdym gospodarstwie domowym, przy zakupie tego typu rzeczy warto zwracać uwagę na ich jakość i surowiec z jakiego są wykonane. W przypadku worków marki Stella Pack S.A. mamy nie tylko dobrą jakość, ale też świetną technologię, dzięki której produkcja worków ogranicza zanieczyszczanie środowiska, dlatego te wyroby szczególnie warto polecić.
W sklepie internetowym firmy znajdziecie wiele innych rodzajów worków, zachęcam do przejrzenia oferty :).

Facebook


15 komentarzy:

 1. Prezentują się mocno i konkretnie :-)

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo lubię te worki - szczególnie o zapachu lawendy :)

  OdpowiedzUsuń
 3. pachnące worki na śmieci - czego to ludzie nie wymyślą:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Lubię takie worki z uchwytami :-)

  OdpowiedzUsuń
 5. W Biedronce są dostępne worki zapachowe, ale nie pamiętam jakiej marki.

  OdpowiedzUsuń
 6. O firmie słyszałam, ale o zapachowych wiórkach już nie.

  OdpowiedzUsuń
 7. Zapachowe worki to faktycznie nie głupi pomysł :P

  OdpowiedzUsuń
 8. JA używam worków z Biedronki, pachnących truskawkami. Bardzo je lubię, bo dobrze się sprawdzają.

  OdpowiedzUsuń
 9. Worki Lawendowe mają extra zapach, prawda? :) Często Panie Domu wykorzystują je w zupełnie innych celach niż mogłoby się wydawać, np. przechowują w nich kurtki zimowe na następny sezon. Kurz nie osiądzie i kurtka nie będzie miała przykrego zapachu.

  OdpowiedzUsuń