sobota, 25 czerwca 2016

Relacja z wycieczki do miasteczka Twinpigs w Żorach

W czerwcu, w przedszkolu do którego uczęszcza mój syn, organizowana była wycieczka dla dzieci i rodziców do miasteczka westernowego Twinpigs w Żorach. Wspominałam już o tym na moim fanpage'u, jednak dopiero teraz znalazłam czas na przybliżenie Wam tego miejsca na blogu, zrobiłam sporo zdjęć, dlatego jeśli jesteście zainteresowani tym miejscem zapraszam do dalszej części notki :).
Miasteczko Twinpigs to park rozrywki dla dzieci, młodzieży i dorosłych, przypominający typowe miasteczko na Dzikim Zachodzie, znane nam z westernów.
Na miejscu znajdują się liczne atrakcje dla młodszych i starszych, dzieci odbywają podróż w czasie, co pozwala im na poznanie historii i kultury Ameryki Północnej. Znajdziemy tam wiele tabliczek informujących o ważnych wydarzeniach historycznych i innych ciekawostkach, które warto wiedziećDorośli znajdą tam dla siebie ciekawe sklepy z artykułami kowbojskimi i tematycznymi gadżetami, kawiarenki i restauracje, a na dzieci czekają: sklepy z zabawkami, plac zabaw, wesołe miasteczko z różnego rodzaju karuzelami, małe zoo i wiele innych atrakcji, w tym miejscu po prostu nie da się nudzić :)
Mnie najbardziej urzekły występy przystojnych kowbojów organizowane co jakiś czas na placu głównym miasteczka, panowie pokazywali swe umiejętności kowbojskie oraz brali udział w przedstawieniach niczym z prawdziwych, amerykańskich westernów np. w napadzie na bank. Na koniec dzieci mogły sobie zrobić pamiątkowe zdjęcie z aktorami-animatorami :).
Wycieczka była bardzo udana, przez chwilę mogliśmy się poczuć jak na Dzikim Zachodzie, takie miasteczko jest świetnym pomysłem na spędzenie miło czasu dziećmi.
Jak najbardziej polecam wyjazd do parku rozrywki Twinpigs, więcej informacji znajdziecie na stronie internetowej miasteczka >>KLIK<<, zachęcam do zapoznania się z ofertą :).


16 komentarzy:

 1. Bardzo często przejeżdżam obok tego miasteczka, ale jeszcze go nie odwiedziłam ;p

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo fajnie to wygląda, dzieci muszą mieć niezłą radochę! :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Sama nazwa miasteczka brzmi nieźle ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Świetne miejsce, a dzieciaki z pewnością bardzo zadowolone :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Byłaś 20 cia km. ode mnie. My tez się tam wybieramy, ale za rok, bo na dzień dzisiejszy to synek jeszcze troche za mały jest.

  OdpowiedzUsuń
 6. Super się bawiłaś! Genialnie, że już zaczynasz wakacje od rozrywek :)) Nie znałyśmy tego miejsca. Rewelacyjny post :) Życzymy miłych i udanych wakacji ;3

  OdpowiedzUsuń
 7. Lubimy odwiedzać takie miejsca, może nie mamy po drodze, ale pomyślimy nad wyjazdem.

  OdpowiedzUsuń
 8. Ale fajne takie miasteczko, jest co podziwiać i człowiek się nie nudzi :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Miasteczko robi wrażenie, nie wiedziałam, że mamy coś takiego w Polsce :)

  Zapraszam do mnie, będzie mi miło, jeśli zostawisz coś po sobie :) http://marysiaofficialblog.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 10. ale ciekawe miejsce nic dziwnego że udana wycieczka - nie mogło być inaczej:)

  OdpowiedzUsuń
 11. Nie słyszałam o tym miasteczku, ale koniecznie muszę się tam wybrać :)

  OdpowiedzUsuń
 12. Mam zamiar się tam wybrać :)

  OdpowiedzUsuń
 13. Fajnie miejsce i to w sumie nie tak daleko od Krakowa, chyba zrobię mały wypad w następny weekend :)

  OdpowiedzUsuń
 14. Pięknie! Sama wybrała bym się na taką wycieczkę.

  OdpowiedzUsuń